Увага! Наш магазин продовжує працювати. Ми на зв'язку. Слава Україні !

Про нас

Вас вітає магазин автозапчастин zapchasti24.in.ua

Основною спеціалізацією нашого магазину є запчастини до Таврії і Славути, запчастини до Ланос і Сенс, запчастини Авео і Лачетті, запчастини до Матіз і Нексії.

Сайт, який Ви бачите, є електронною вітриною магазину в Запоріжжі, де ми можемо обговорювати проблемні моменти, що виникають при експлуатації і ремонті різних автомобілів. Причому як з власниками зазначених марок машин, так і зі слюсарями СТО.

Завдяки цьому накопичено величезний обсяг знань і досвід. Так само ми постійно цікавимося думкою про якість тієї чи іншої запчастини. Це дозволяє кожному окремому покупцю, виходячи з його потреб та можливостей рекомендувати саме той варіант запчастини, який буде оптимальним рішенням. І це зовсім не обов'язково дуже дорога деталь.

Наприклад, якщо Ваш автомобіль виїжджає тільки по вихідним на дачу - термін експлуатації кульової опори китайського виробництва складе 5 років. У таксиста, який за тиждень накатає такий же пробіг ця ж деталь проживе в кращому випадку 5 місяців. Значить йому для тривалої роботи потрібно більш якісна і надійна деталь. Остаточний вибір звичайно за Вами.

Зрозуміло, неможливо бути хорошим для всіх. Але ми цінуємо Ваш час і тому намагаємося організувати роботу інтернет-магазину таким чином, щоб звести до мінімуму незручності покупців, пов'язані з оформленням замовлення і пересиланням в конкретне місце. Благо сьогодні логістика в нашій країні дуже розвинена і продовжує розвиватися. Детальніше ви зможете прочитати в статті "Доставка і оплата".

У показаному на сайті каталозі міститься далеко не повний перелік запчастин, які є на нашому власному складі або складах наших партнерів. В найкоротший час ми зможемо забезпечити Вас ще дуже великим асортиментом запчастин на Ланос, Авео, Матіз. При цьому виробники і ціни будуть представлені найрізноманітніші.

Ну і звичайно в основному каталозі ми постаралися надати максимум інформації по кожній товарній позиції з фото і описами, а також класифікували товари відповідно до призначення: запчастини Таврія Славута, запчастини Ланос, запчастини Авео, запчастини Матіз і т.д.