Увага! Наш магазин продовжує працювати. Ми на зв'язку. Слава Україні !

Гарантія, умови повернення

Термін гарантії за замовчуванням ми встановили в 1 (один) календарний місяць.

Протягом цього терміну, при виявленні дефекту в купленій у нас запчастини, покупець зв'язується з нами по телефону або через форму зворотного зв'язку.

У таких ситуаціях ми, як правило, пропонуємо на вибір замінити несправну деталь на нову або повернути її нам з поверненням грошей покупцеві. Пересилання бракованого товару в цьому випадку відбувається за наш рахунок.

Якщо несправність виявилася пізніше, то Ви і в цьому випадку можете звернутися до нас. Ми постараємося зробити все від нас залежне для мінімалізації незручностей наших клієнтів.

Відразу необхідно зазначити, що гарантія поширюється не на всі товари.

Наприклад на підшипники гарантії немає.

На радіатори гарантія дається тільки на установку. Тобто якщо відразу після установки радіатора на автомобіль виявили витікання - його змінюють. Якщо він проїздив на машині пару днів - на жаль, він ваш при будь-якому розкладі.

Брендові амортизатори: KYB, Sachs, Bilstein і ін. - заміна по гарантії можлива тільки при наявності пакету документів від СТО, що встановлювала їх на автомобіль

Гарантія не поширюється на товари, що мають механічні пошкодження. Це стосується і тих випадків, коли для установки запчастини на автомобіль її підпилювали, підгинали, подклепувалі, розбирали або виробляли ще якісь дії, які порушили початкову цілісність або зовнішній вигляд. (Були випадки).

 При отриманні поверненої запчастини в офісі перевізника ми її обов'язково оглядаємо. Якщо виявляємо сліди стороннього втручання - забирати навіть свідомо браковану запчастину не будемо.

Так само не радимо намагатися повернути нам деталь під виглядом браку якщо вона вам просто не знадобилася.

У переважній більшості випадків ми в змозі відрізнити браковану запчастина від справної відразу. У тих ситуаціях, коли ми самі з таким завданням не справляємось - наші постачальники все одно сповістять нас про це. Тобто в заміні або поверненні покупцеві буде відмовлено. Адже нікому не подобається коли їх обманюють. Нам також.

Це зовсім не означає, що ми прям звірі. Ми прекрасно розуміємо, що бувають ситуації, коли вже куплена запчастина "не знадобилася" і покупець хотів би її повернути назад. Якщо запчастина не має механічних пошкоджень і слідів установки - в більшості випадків ми йдемо назустріч і забираємо товар назад з поверненням грошей покупцеві. Зрозуміло зловживати нашим хорошим ставленням теж не потрібно. Як кажуть "Всі люди мають дві особистості. Перша особистість добра, щира, чуйна. Друга з'являється, коли зловживають першою." Пересилання до нас в такій ситуації за рахунок покупця.